RSM120-6-345BHDG
345 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
345 W
Sprawność
20.20%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 345 Wp
Sprawność modułu 20.20%
Vmp 38.00 V
Imp 9.09 A
Voc 45.25 V
Isc 9.70 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia HJT
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.85
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 35.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 111.1 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok