RSM120-6-350BHDG
350 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
350 W
Sprawność
20.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 350 Wp
Sprawność modułu 20.50%
Vmp 38.30 V
Imp 9.15 A
Voc 45.55 V
Isc 9.75 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.047 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 30 mm
Waga 35.0 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 112.7 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok