SP-210-132DS725
725 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
725 W
Sprawność
23.34%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 725 Wp
Sprawność modułu 23.34%
Vmp 41.46 V
Imp 17.49 A
Voc 49.23 V
Isc 18.52 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia HJT
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 38.1 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 233.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok