SPDG715-N132M12
715 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
715 W
Sprawność
23.02%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 715 Wp
Sprawność modułu 23.02%
Vmp 41.07 V
Imp 17.41 A
Voc 48.84 V
Isc 18.44 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 230.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok