SPDG725-N132M12
725 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
725 W
Sprawność
23.34%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 725 Wp
Sprawność modułu 23.34%
Vmp 41.46 V
Imp 17.49 A
Voc 49.23 V
Isc 18.52 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 233.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok