Trina Solar TSM-NEG21C.20-720
TSM-NEG21C.20-720
720 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
720 W
Sprawność
23.20%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 720 Wp
Sprawność modułu 23.20%
Vmp 41.30 V
Imp 17.44 A
Voc 49.40 V
Isc 18.49 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 38.3 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 231.8 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok