GK-5-60HG-500M
500 W
Datasheet PDF
Moc nominalna
500 W
Sprawność
22.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 500 Wp
Sprawność modułu 22.60%
Vmp 37.90 V
Imp 13.20 A
Voc 45.00 V
Isc 14.05 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia -
Liczba ogniw 120
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1954 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 23.3 kg
Powierzchnia 2.22 m²
Gęstość mocy 225.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok