JA Solar JAT54S41-465/LR
JAT54S41-465/LR
465 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
465 W
Sprawność
23.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 465 Wp
Sprawność modułu 23.30%
Vmp 34.60 V
Imp 13.45 A
Voc 40.89 V
Isc 14.78 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 19.3 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 232.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok