Jinko Solar JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (710W bin)
JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (710W bin)
710 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
710 W
Sprawność
22.86%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Panel Jinko Solar JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (710W bin) o mocy nominalnej 710 Wp, osiąga sprawność 22.86%, wykonany w technologii TOPCon, z współczynnikiem temperaturowym mocy -0.29%/°C, objęty 30-letnią gwarancją mocy.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 710 Wp
Sprawność modułu 22.86%
Vmp 40.65 V
Imp 17.47 A
Voc 48.73 V
Isc 18.53 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 228.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok