LR5-72HGD-560M
560 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
560 W
Sprawność
21.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 560 Wp
Sprawność modułu 21.70%
Vmp 42.82 V
Imp 13.08 A
Voc 50.99 V
Isc 13.89 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia N-type
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 31.8 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 216.8 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok