LR5-72HGD-575M
575 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
575 W
Sprawność
22.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 575 Wp
Sprawność modułu 22.30%
Vmp 43.11 V
Imp 13.34 A
Voc 51.30 V
Isc 14.14 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 31.8 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 222.6 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok