LR5-72HGD-565M
565 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
565 W
Sprawność
21.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 565 Wp
Sprawność modułu 21.90%
Vmp 42.91 V
Imp 13.17 A
Voc 51.09 V
Isc 13.97 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 31.8 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 218.7 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok