Longi Solar LR7-54HJBB-490M
LR7-54HJBB-490M
490 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
490 W
Sprawność
24.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 490 Wp
Sprawność modułu 24.00%
Vmp 34.07 V
Imp 14.38 A
Voc 41.25 V
Isc 15.04 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.210 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia N-type
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1800 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 23.5 kg
Powierzchnia 2.04 m²
Gęstość mocy 240.1 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 30 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok