YH260W-36M
260 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
260 W
Sprawność
18.21%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 260 Wp
Sprawność modułu 18.21%
Vmp 40.87 V
Imp 6.37 A
Voc 47.51 V
Isc 6.72 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -
Wsp. temp. Voc -
Wsp. temp. Isc -
NOCT -
Technologia Flexible
Liczba ogniw 28
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm