YH410W-27M
410 W Flexible
Datasheet PDF
Moc nominalna
410 W
Sprawność
20.92%
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 410 Wp
Sprawność modułu 20.92%
Vmp 32.13 V
Imp 12.76 A
Voc 38.25 V
Isc 13.58 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Wymiary i waga
Długość 710 mm
Szerokość 795 mm
Grubość 2 mm