Jinko Solar JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (735W bin)
JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (735W bin)
735 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
735 W
Sprawność
23.66%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Panel Jinko Solar JKM710-735N-66HL5-BDV-Z3-EU (735W bin) o mocy nominalnej 735 Wp, osiąga sprawność 23.66%, wykonany w technologii TOPCon, z współczynnikiem temperaturowym mocy -0.29%/°C, objęty 30-letnią gwarancją mocy.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 735 Wp
Sprawność modułu 23.66%
Vmp 41.23 V
Imp 17.83 A
Voc 49.52 V
Isc 18.88 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2384 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 37.5 kg
Powierzchnia 3.11 m²
Gęstość mocy 236.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok