DXM8-54HBG-420
420 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
420 W
Sprawność
21.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
40 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 420 Wp
Sprawność modułu 21.50%
Vmp 31.60 V
Imp 13.29 A
Voc 37.90 V
Isc 14.10 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 215.1 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 40 lat
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 83.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok