DXM8-54HBG-450
450 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
450 W
Sprawność
23.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 450 Wp
Sprawność modułu 23.00%
Vmp 32.20 V
Imp 13.98 A
Voc 39.10 V
Isc 14.62 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 230.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 83.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok