DXM8-54HBG-440
440 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
440 W
Sprawność
22.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 440 Wp
Sprawność modułu 22.50%
Vmp 32.00 V
Imp 13.75 A
Voc 38.70 V
Isc 14.46 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 225.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 83.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok