DXM8-54HBG-455
455 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
455 W
Sprawność
23.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
40 lat
Najtańsza oferta
AID Solar
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 455 Wp
Sprawność modułu 23.30%
Vmp 32.30 V
Imp 14.09 A
Voc 39.30 V
Isc 14.70 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 233.0 Wp/m²
Gwarancja mocy 40 lat
Moc na koniec gwarancji 83.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok